среда, 24 мая 2017 г.

Колишні випускники на сцені рідної школи

Викладачі та адміністрація музичної школи № 1 імені С. Вільконського може пишатися своїми учнями. І сьогоднішніми, і колишніми. Вони гідно продовжують славні традиції школи і не поривають стосунків із нею. Ольга Дзендзик та Дмитро Михальов вже кілька років навчаються в Київському інституті музики імені Глієра, але рідну школу не забувають. У суботу, 20 травня, вони дали чудовий концерт на знайомій з дитинства сцені. Підтримати учнів і подякувати викладачам за чудову підготовку молодих музикантів приїхала викладач цього вишу Ю. Яблонська.

Ольга Дзендзик навчається на 3 курсі інституту музики, і за ці роки вона стала скрипачкою вищого ґатунку. Ще у школі її бажання займатися музикою завжди підтримували батьки та її наставники — перша вчителька за спеціальністю Віра Красноголовая та концертмейстер Ірина Степаненко. Саме вони помітили талант своєї учениці і порадили їй продовжувати навчання. Її відзначив і один з досвідчених педагогів нашої країни — заслужений діяч мистецтв України В. Козін.

У класі цього чудового педагога, професора Національної академії музичного мистецтва, який викладає і в КІМ імені Р. Глієра, вона єдина дівчина, бо він віддає перевагу підготовці скрипалям чоловічої статі.

Діма Михальов навчається на 4 курсі цього ж інституту і готується складати державний іспит. Школу закінчив у 2012 році, а подружився із роялем у дитинстві. Концерт у рідній школі — це своєрідний звіт того, що йому вже вдалося зробити за роки навчання у КІМ. Він підготував складну програму і продемонстрував чудову технічну підготовку. Його викладач Наталія Табакова хвилювалася за свого колишнього учня не менше, ніж його сьогоднішня наставниця Юліанна Яблонська. Втім хлопець блискуче виконав складні твори і довів всім, що з нього вийде чудовий музикант.

Днями раніше на цій самій сцені виступав і цьогорічний випускник Денис Пономаренко, про якого ми багато писали в газеті. Він цьго року завершує навчання у школі й, скоріше за все, пов’яже своє майбутнє з музикою. На концерті хлопець дуже хвилювався, а ще більше його матуся та викладач Валентина Данілова. Побажаємо йому успіхів на вступних іспитах. Гарний приклад подають йому та іншим учням школи колишні випускники. Тож їм є до чого прагнути.

 Марта ЄЛІСЄЄА 


Комментариев нет:

Отправить комментарий