среда, 10 мая 2017 г.

Подвійна радість чи потрійні труднощі?

Народження дитини — це завжди радість, а двох чи трьох діточок — радість у квадраті чи у кубі. Разом із тим, це й подвійні чи потрійні клопоти, навантаження, витрати та ще купа проблем і питань, на які не завжди знаходиш відповіді навіть в Інтернеті. У Чернігові мульти-батьки вирішили вирішувати проблеми разом і започаткували освітній проект «Ми» чи «Я і Я», який днями презентували в Центрі розвитку «Орігамі».

Втілення в життя соціального освітнього проекту стало можливим за підтримки міжнародної організації British Council та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради в Чернігові. Організатори й засновники проекту — молоді мами, які самі стикнулися з проблемами виховання близнюків. Саме вони вирішили створити в місті невеличкий майданчик для спілкування і допомогти батькам, які цікавляться цією проблематикою. Жінки планують провести цілу низку зустрічей із фахівцями — психологами, лікарями, педагогами, просто цікавими людьми й тими, хто вже має великий досвід виховання близнюків.

Керівник проекту Ольга Рись почала свою роботу зі створення блоку Сhe Twins. Цікаву ідею підтримали однодумці, долучилися партнери. Нині разом із батьками обговорюють теми майбутніх зустрічей. Спілкування проводитиметься раз на місяць протягом року.

Центр «Орігамі», де й відбуватимуться зустрічі, підтримав проект і надає всіляку підтримку. Директор центру Лариса Пащенко вважає, що проект дуже своєчасний, у місті подібного ще не було. Центр «Янголятко» під час спілкування батьків забезпечить дозвілля малюків.

Темою першої зустрічі був «Дрес-код для двійні». Здавалося б, яка різниця, у що вдягти малюків, головне, щоб одяг був якісний та красивий. Але не все так просто. У батьків близнюків труднощі виникають майже на кожному кроці. Про це розповіла на презентації менеджер проекту, мама двійнят Олександра Павленко. Жінка вже чотири роки перебуває в декретній відпустці і ділиться власним досвідом вирішення проблем.

Проект благодійний, але батьки мають купувати на нього квитки. Вартість невелика, проте гроші, отримані від цих внесків, будуть передаватися на допомогу та лікування дітей-близнюків у малозабезпечених родинах.

Для участі в зустрічах можна зареєструватися у блозі Сhe Twins.

 Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий