среда, 3 мая 2017 г.

Чернігів 10 років із «Територією душі»

Олексій Іванок, художник із Києва
Мистецький фестиваль «Територія душі» народився у грудні 2007 року. Тоді вперше в музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» його засновник Борис Дєдов об’єднав відомих майстрів із різних куточків світу й надав їм можливість представити свої роботи в сучасній художній галереї у древньому місті над Десною.

Молодіжний проект «Сходи» відкрив багато нових імен. За десять років «Територія душі» розширила свої горизонти, і щоразу більше митців бажає приїхати до Чернігова. Десята «Територія душі» — це, перш за все, неймовірна атмосфера, де поєднуються радість творчості, натхнення і високі стандарти якості, якщо так можна оцінювати художню майстерність.

Цьогоріч до Чернігова завітали як постійні учасники фестивалю, так і нові талановиті митці. У шістьох залах музею вмістилися роботи далеко не всіх бажаючих долучитися до «Території душі». Відвідувачі мали можливість побачити нові роботи таких неперевершених художників, як Олександр Левич, Алла Алексеєва, Леонід Бернат, Василь Юдін та інші.

Олексій Іванок приїхав до Чернігова вперше і не один, а разом із дружиною, теж художницею. Він привіз кілька робіт із серії «Портрети дерев» і вражений музеєм, його художньою галереєю, теплим прийомом і спілкуванням із чернігівцями.

«Територія душі» дає нам можливість спостерігати процес народження сучасного мистецтва. І вже наші нащадки оцінять цей величезний скарб, який саме зараз створюють сучасні талановиті митці. У цьому величезна заслуга Бориса Дєдова, який, до речі, нещодавно відсвяткував своє 60-річчя. Щиро вітаємо його з ювілеєм і бажаємо нових творчих досягнень і невичерпних сил для втілення в життя нових планів та ідей.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий