среда, 5 апреля 2017 г.

Куди в Чернігові можна здати непотрібні речі

Екоактивісти Чернігова «Еко місто» на своїй сторінці в соціальній мережі поділилися адресами, куди можна віддати речі, книги, меблі та інші предмети домашнього вжитку, які з тієї чи іншої причини стали непотрібні.

Так, чистий та охайний одяг у доброму стані приймають:

— Чернігівський притулок для дітей «Надія». Речі для дітей віком від 3 до 18 років. Перевага надається одягу спортивного стилю, оскільки класичний попитом не користується, діти не хочуть його носити (вул. Толстого, 110 А, тел. 4-89-90).

— Чернігівський обласний соціальний центр матері та дитини «Батьки й дитина разом». Приймають будь-який жіночий одяг, взуття (але краще, звичайно, щоб воно було сучасніше), хороші дитячі речі та приладдя для немовлят (вул. Елеваторна, 6, тел. 5-80-27).

— Чернігівський приймач-розподільник (підлітковий і дорослий). Речі приймають будь-які, крім нижньої білизни. А також не відмовляться від старих меблів, предметів побуту, посуду (вул. Святомиколаївська, 33, тел. 61-92-09).

— Медико-соціальний центр Чернігівської міської організації Червоного хреста України. Речі приймають будь-які — і дитячі, і дорослі (вул. Щорса, 1 Б на території 1-ї міської лікарні, тел. 4-02-42, 4-00-92).

— Чернігівська обласна психіатрична лікарня. Приносити можна все. Єдине прохання: жіноче взуття — без підборів (4-й кілометр Гомельського шосе, тел. 69-70-23).

Одяг і текстиль у поганому стані:

— Організація «Зоошанс» — допомога бездомним тваринам» на постійній основі бере бавовняні футболки всіх розмірів для попон (після стерилізації), теплі великі речі, пледи, ковдри, постільну білизну для підстилок, а також медикаменти, корм, крупи, субпродукти, нашийники, повідці, кігтезаточки, лотки для кішок. Усе це необхідне для нормального, повноцінного функціонування перетримок, а також для надання медичної допомоги (перед клінікою і в період лікування), для годування підопічних. Допомогу можна занести в сервісний центр «Робін Гуд» (вул. Мазепи, 2/4, 2-й поверх), або зв’язавшись із керівником «Зоошансу» за телефоном: 093-58-55-422.

НЕПОТРІБНІ РЕЧІ ТА ЗЛАМАНА ТЕХНІКА

Поламану техніку можна віддати в майстерні ремонту побутової техніки (РЕМПОБУТТЕХНІКА) на деталі, а також на ринки, де торгують різним «залізяччям».

ГРУПИ «ВІДДАМ ЗАДАРМА» ЧЕРНІГОВА:

1) Нова група від Еко-Чернігова «Віддам задарма Чернігів». Приєднуйтесь!

КОМІСІЙНІ МАГАЗИНИ:

— Комісійний магазин «Кладовочка». Приймають дитячі товари, рукодільні речі, книги, інструменти, антикваріат, побутову техніку, велосипеди та ін.: проспект Миру, 34. Тел. 093-703-18-44, 096-669-63-58.

— Комісійний магазин дитячих товарів «Капітошка». Проспект Миру, 34.

— Комісійний магазин б/в техніки «ТЕХНОСКАРБ». Вул. Всіхсвятська, 7 А, тел. (0462) 60-81-08.

Книги в доброму стані:
буккросинг на «Зеленій сцені» і літературній сцені (віддати на книжкову полицю, щоб інші люди взяли почитати);

— у бібліотеки;

— запропонувати букіністам або людям, які торгують книгами на «блошиних» ринках;

— віддати через спільноти «Віддам задарма».

Комментариев нет:

Отправить комментарий