четверг, 13 апреля 2017 г.

Чернігівські кікбоксери блискуче виступили на змаганнях у Харкові

З 06-09 квітня 2017 року у місті Харкові, в приміщенні спортивного легкоатлетичного манежу КЗ КДЮСШ "ХТЗ", відбулися змагання - Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед юнаків, старших юнаків і юніорів, Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед студентів, Чемпіонат Україна з кікбоксингу I.S.K.A. (К-1 Лайт).

У змаганнях взяли участь 16 регіонів України загальною кількістю 682 спортсменів. Збірну команду Чернігівської області представляли 29 кікбоксерів з КПНЗ ДЮСШ «Україна», КПНЗ ДЮСШ «Фортуна», Районної ДЮСШ «Колос», Центру здорового способу життя "Level Up".
Усього збірна завоювали 14 золотих, 12 срібних, 14 бронзових медалей у Чемпіонаті України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед юнаків, старших юнаків і юніорів; у Чемпіонаті України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед студентів вибороли 1 золоте, 2 срібних, 1 бронзову медалі; у Чемпіонаті Україна з кікбоксингу I.S.K.A. (К-1 Лайт) – 7 золотих, 3 срібних та 1 бронзову медалі.

Дякуємо за підтримку ЗТУ Кужельному А.В., міській та обласній федерації кікбоксингу та нашим партнерам депутату ЧМР Коваленко В.В. «Наш край», Богаченко Юрію.


Вітаємо нашу збірну з новими досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Чернігівська обласна федерація кікбоксингу  

Комментариев нет:

Отправить комментарий