среда, 12 апреля 2017 г.

Дайош літній майданчик на тротуарі!

4 квітня комісія з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою дала дозвіл на розміщення літнього майданчика хінкальні «Буба» майже на весь тротуар біля Красної площі, повідомляє pik.cn.ua.

Про це написала одна з членів комісії Дарина Сиропара на своїй сторінці у Фейсбуці.
Згідно з поданим графіком, літній майданчик виглядає в рази більшим, ніж сама площа хінкальні. На комісії пояснили, що будуть виносні столики, огороджені квітами у високих глечиках.

Окрім того зазначається, що від літнього майданчика до проїжджої частини залишається ще трохи більше 4 метрів.

Проте в коментарях більшість жителів міста висловлюють своє невдоволення таким розміщенням літнього майданчика. На їхню думку, майданчик цієї хінкальні займе весь тротуар біля Красної площі.

Та й справді, навіщо пішоходи на тротуарах?

Р.S. Завдяки жвавому обговоренню, до якого долучилися небайдужі чернігівці, власники майбутнього закладу вирішили піти на поступки. Про це також повідомила Дарина Сиропара.
«Завдяки вчорашньому обговоренню та реакції на нього, частина пішохідної зони біля хінкальні «Буба» буде збережена.

Ігор Сухомлин: «Ми приберемо, як мінімум, усі столи біля дороги, щоб було достатньо мiсця для проходу. Після монтажу майданчика я запрошу всі зацікавлені сторони, щоб подивитися, як він виглядатиме «в реалі». Дякую вам за небайдужість!» — повідомляється на сторінці Дарини.

Комментариев нет:

Отправить комментарий