среда, 5 апреля 2017 г.

Славутич замахнувся на рекорд Гіннеса

Серед багатьох проектів акції Made in Slavutych, які були покликані вписати ім’я Славутича до Книги рекордів, перемогла ідея славутичця Іллі Макарова. Він запропонував рекорд під назвою «Славутич-режисер». А ідея полягає в тому, що жителі Славутича спробують подати найбільшу в історії заявку на візу до європейської країни.

Чеська мисткиня Катержіна Шеда, яка є одним з ідейних натхненників проекту», вважає, що рекорд не може бути локальним, а повинен стосуватися країни в цілому. Однією з найболючіших проблем є ситуація з отриманням віз до ЄС, коли українці проходять через принизливу і тривалу процедуру.

Саме тема подолання кордонів і непереможних перешкод, що з цим пов’язані, буде у формі рекорду якнайкраще відобразить не лише ситуацію в Славутичі, а й у всій країні. Головна ідея рекорду — створити НАЙБІЛЬШУ ГРУПОВУ ЗАЯВКУ НА ВІЗУ. Усі мешканці Славутича отримають запрошення від Катержіни Шеди провести в Чеській Республіці культурну акцію. Із цією метою вони заповнять заявку на візу і з двома фотографіями офіційно передадуть її 3 червня 2017 року, на День міста Славутича. Така акція стане однією з центральних серед святкувань, які в цьому місті мають довгу традицію. Запрошення реальне, але головною метою акції не є здійснити подорож як таку, а, насамперед, показати світу загальний образ України і спробувати цим його змінити.

Інтенсивна підготовка до акції, протягом якої мешканці дізнаються про всі подробиці, почнеться 1 квітня 2017 року. У місті з’являться рекламні матеріали, буде відкритий офіс Made in Slavutych і регулярно з’являтимуться нові матеріалі на місцевому телебаченні та сторінці проекту.

Партнерами акції є місто Славутич, фестиваль «86» і Чеський центр у Києві.

Комментариев нет:

Отправить комментарий