четверг, 20 апреля 2017 г.

Нова зірка чернігівської важкої атлетики

Нещодавно завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики, який проходив у Спліті (Хорватія).

Великого успіху досягла чернігівська спортсменка Валентина Кисіль, виборовши срібну медаль у ваговій категорії 90 кг.

Після вдалого виступу на кубку України, де Валентина посіла друге місце, 18-річна спортсменка потрапила до збірної України на «дорослий» чемпіонат Європи і виправдала сподівання тренерів.

У ривку Валентина в третьому підході зафіксувала 110 кг, випередивши на 1 кг основну конкурентку Діану Мстієву з Росії, і завоювавши малу золоту медаль.

Запеклою була боротьба в поштовху, де Кисіль підкорилися 130 кг, але в росіянки залишався ще один підхід до штанги в 132 кг, і вона підняла її.

Так лише один кілограм «заліза» вирішив долю чемпіонства: С. Мстієва — 241 кг (109+132), В. Кисіль — 240 (110+130).

Валентина Кисіль у минулому році закінчила 11 класів загальноосвітньої школи, вступила на 1 курс ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка, переїхала до Чернігова та влилась у дружний колектив спортсменів і тренерів ДЮСШ «Атлет».

Досягнення Валентини — перший успіх чернігівських важкоатлеток після завершення кар’єри Віти Руденко, Наталії Давидової та Ольги Коробки.