среда, 19 апреля 2017 г.

У ЧНТУ з’являться треш-арт майданчики

Студенти Чернігівського національного технологічного університету зініціювали незвичайний проект: «Треш-арт майданчики: еко-планета біля університету». Паркову територію свого ВНЗ вони вирішили оздобити інсталяціями зі… сміття.

Варто зазначити, що це не просто нестандартний вибір сировини чи неординарна мистецька думка, а свідома екологічна ініціатива. Автори проекту наголошують на проблемі побутових відходів. Її вони планують вирішити творчо: переробити вторинну сировину на треш-арт об’єкти.

Тож 24–25 квітня волонтери візьмуть участь у тренінгу «Принципи та цінності сталого розвитку», результатом якого і стане виробництво незвичайних інсталяцій. Проекти чернігівці зможуть побачити 30-31 травня, під час «Урбан фесту».

Працюватимуть над втіленням задуму в життя спільними силами: гуманітарії генеруватимуть ідеї та підготують необхідні деталі, а технарі візьмуть на себе монтаж конструкцій.

Як розповіла Юлія Хижняк, менеджер проекту, на меті — створити зручні зони та місця відпочинку, а також сформувати позитивний імідж університету і студентства. Крім того, ініціатива має зробити акцент на просуванні екологічних ідей у мистецькому просторі.

Проект фінансуватиметься в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської ради в Україні.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий