среда, 5 апреля 2017 г.

До уваги бажаючих служити в поліції

Від 31 березня до 9 квітня 2017 року за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А проходить набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад (сержантського складу поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Конкурс буде проводитися на посади: поліцейський сектору реагування патрульної поліції, поліцейський ізолятора тимчасового тримання, поліцейський-водій, поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання.


Загальні вимоги до кандидатів:


• громадянство України;

• вік від 18 років;

• вільне володіння українською мовою;

• повна загальна середня освіта;

• знання основ правознавства, Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», Законів України «Про запобігання корупції».

Для кандидатів на посаду водія — посвідчення категорії В, для спецпризначенців — бажана служба в ЗСУ та готовність до служби в будь-якій точці України, у тому числі в зоні проведення антитерористичної операції.

Із більш детальною інформацією щодо вимог до кандидатів можна ознайомитися, перейшовши за посиланням на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Комментариев нет:

Отправить комментарий