среда, 5 апреля 2017 г.

Браконьєрів, які на Чернігівщині вбили родину лосів, не можуть притягнути до відповідальності

Двох браконьєрів, які в Ніжинському районі вбили родину лосів, знайшли. Ними виявилися жителі Києва, які є вихідцями з Ніжинського району. У той же час правоохоронці не можуть притягнути їх до відповідальності.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив начальник поліції області Едуард Альохін.
За його словами, задля затримання браконьєрів поліцією був проведений величезний об’єм роботи. «Проробивши, без перебільшення, величезний обсяг роботи, іноді на шкоду розкриттю інших правопорушень, співробітники поліції протягом 2 місяців працювали над встановленням осіб браконьєрів. Тільки одних обшуків було проведено понад 15, опитано величезну кількість свідків, вилучені наркотики, документи на квадроцикли, нелегальний автомобіль, зброю, боєприпаси і, природно, м’ясо дичини...», — пише Альохін.

Начальник поліції області обурюється тим, що, незважаючи на затримання браконьєрів, притягнути до кримінальної відповідальності їх не можна, адже нормативна база цього не дозволяє.

«Згідно з цими безглуздими нормами, збиток від такого виду правопорушення становить 60000 гривень, а відповідальність за статтею 248 Кримінального кодексу України настає від 200000 гривень, так як лось досі не внесений до Червоної книги України і злочин не було скоєно на території заповідника. Суму збитку підраховувала відповідно до своїх норм уповноважена на це екологічна інспекція», — пояснює Едуард Альохін.

Тож на сьогодні, відповідно до закону, кримінальне провадження за цим фактом закрито. Матеріали для складання адміністративних протоколів на зазначених осіб за вчинене правопорушення спрямовані до екологічної інспекції для подальшого направлення до суду, повідомляє pik.cn.ua.

Комментариев нет:

Отправить комментарий