среда, 12 апреля 2017 г.

«Хустка до Великодня»

Чимдалі більше людей у Чернігові дізнаються про добрі справи Чернігівського відділення міжнародної жіночої організації «Сороптиміст інтернешенл». Напередодні великого християнського свята жінки вирішили провести ще один благодійний захід — «Хустка до Великодня».

У Вербну неділю біля Спаського собору увагу мирян привертав незвичайний імпровізований ярмарок. Безліч хусточок, шарфів, палантинів із різних матеріалів, різноманітних кольорів та фактури були розвішані між деревами.
Жінкам, чоловікам і діткам, котрі йшли до храму, пропонували вибрати будь-яку на свій смак на згадку про християнські свята. Президент Чернігівського відділення міжнародного жіночого клубу Валентина Меленевська розповіла, як виникла благодійна ініціатива. Вона нагадала, що жінки-сороптимістки проводять багато благодійних заходів — збирають кошти для талановитих дітей, жінок-переселенок, воїнів АТО.

Цього разу цікаву благодійну акцію ініціювала Валентина Хуторненко — голова Чернігівського відділення Дитячого фонду.

Багато хусток передали з Італії, інших країн, чимало зібрали небайдужі жінки Чернігова. Люди по-різному сприймали захід. Дехто навіть із недовірою та обережністю. Між тим, коли дізнавалися про ідею, посміхалися і дякували жінкам за гарний настрій та симпатичну хусточку.Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий