среда, 12 апреля 2017 г.

39-й маршрут не продовжили, 29-й скасували

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала громадський активіст, депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Тетяна Романова.

Рішення приймалися на транспортній раді, яка стала повною несподіванкою для журналістів, адже на офіційному сайті міськради про неї навіть не повідомили.

Тож кулуарно чиновники проголосували за скасування 29-го маршруту, який їздив від вул. Єськова на Стару Подусівку. Не продовжили до мікрорайону Шерстянка і 39-й маршрут, як про це просили чернігівці.

«Может, члены рады что-то не поняли? Давайте еще раз переголосуем!» (уже втретє) — так ухвалювалося рішення щодо закриття маршруту № 29 та продовження маршруту № 26 до вул. Єськова.

Тепер 26-й маршрут повернувся майже до першочергового стану, за яким працював до так званої транспортної реформи... Це все, що треба знати про транспортні реформи в місті», — написала Тетяна Романова.

Відсутність автобусного маршруту № 29 влада обіцяє компенсувати збільшенням рухомого складу на 5-му тролейбусному маршруті.

Із метою збереження транспортного сполучення між вул. Єськова, районом Ремзавод та комплексом медичних закладів, що розташовані в районі Чернігівської обласної лікарні, від 8 квітня 2017 року буде внесено зміни до схеми автобусного маршруту загального користування № 26 «вул. Волковича — Яцеве» — перенесено кінцеву зупинку з вул. Волковича на вул. Стрілецьку та впроваджено новий шлях проходження: у прямому напрямку: вул. Стрілецька — вул. Єськова — вул. Михалевича — просп. Миру — далі за маршрутом та в зворотному напрямку: Яцеве — за маршрутом — просп. Миру — вул. Михалевича – вул. Єськова – вул. Стрілецька (кінцева).

Комментариев нет:

Отправить комментарий