среда, 19 апреля 2017 г.

Чернігів оголошує другий за 2017 рік тендер на придбання тролейбусів

У Чернігові оголошено тендер на закупівлю п’яти сучасних тролейбусів — уже другий за цей рік.

11 квітня КП «Чернігівське тролейбусне управління Чернігівської міської ради» на порталі публічних держзакупівель Prozorro оголосило тендер на 5 тролейбусів орієнтовною вартістю 23 млн гривень, або 4,6 мільйона за один тролейбус.

Згідно з інформацією, зазначеною в тендерній документації, переможець повинен буде поставити 5 тролейбусів великої місткості зі 100% низьким рівнем підлоги не старше 2017 року випуску. Транспорт має бути пристосований до пасажирів з обмеженими можливостями (обладнаний відкидним трапом) із максимальною пасажиромісткістю не менше 100 осіб при кількості посадочних місць не менше 22 одиниць.

Видом забезпечення тендерних пропозицій виступає електронна банківська гарантія. Прийом тендерних пропозицій від підрядних організацій, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, здійснюватиметься до 11 травня 2017 року. Проведення аукціону заплановано на 16 червня 2017 року.

На сьогодні в Чернігові проходить також ще один тендер на 5 тролейбусів, оголошений у січні. В електронних торгах беруть участь чотири виробники: «СТГ Інжиніринг" (ЛАЗ), Луцький автозавод ( «Богдан»), Чернігівський автозавод, керуюча компанія холдингу «Белкоммунмаш». Таким чином, у 2017 році в Чернігові очікується закупівля не менше 10 нових тролейбусів. У 2016 році місто закупило 10 нових «рогатиків» місцевого Чернігівського автозаводу.

Найближчим часом у місті заплановано придбати 59 нових тролейбусів у рамках урядової програми за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.

Комментариев нет:

Отправить комментарий