среда, 1 марта 2017 г.

Коли «тане» асфальт

Чернігівці одностайні: у такому жахливому стані дороги міста не були ще ніколи. Здається, разом зі снігом асфальт просто розтанув.

Дірки, залатані минулого року, з’явилися рівно на тих же місцях і стали ще більшими, ями та вибоїни на кожному кроці. Та навіть повноцінне асфальтне покриття, настелене на вулиці Шевченка, подекуди тріснуло і знову потребує ремонту.

А що вже казати про вулиці, до яких минулого року руки не дійшли? Хоча, можливо, не дійшли, і слава Богу. Адже там, де старого асфальту не торкнулася рука горе-ремонтників, ще якось можна їздити.

А ось ділянка вул. Мазепи (колишня Щорса) від Робітничої (колишня Комсомольська) до Любецької просто жахає. Там минулого року перед самими морозами зняли верхній шар асфальту. І так покинули. Уявляєте, що зараз там коїться? Напевно, гикається щодня і не один раз усім до цього причетним, адже прокльони на їхні голови не втомлюються посилати і водії, і пасажири.
Не краща ситуація і на вулиці Жабинського біля митниці. Скільки вже писали ЗМІ, скільки просили мешканці навколишніх будинків, щоб бодай зробили ливнівки, аби не збиралося там після кожного дощу море розливне, справа з місця не зрушила.
Але чиновники заспокоюють і обіцяють: щойно ґрунтовно потеплішає, дороги розпочнуть ремонтувати.

Першою на черзі — вулиця Мазепи на проблемній ділянці.

Потім візьмуться за перехрестя проспекту Миру та вул. Козацької і Героїв Чорнобиля. А значить, рух транспорту тут знову перекриють, як це робили восени, коли тягнули тролейбусну лінію на Масани — додаткові незручності для мешканців мікрорайону.

На ділянці вул. Шевченка, де підрядник роботу «запоров», він буде виправляти все за власний кошт.

Протягом року планують завершити капітальний ремонт проспекту Миру.

Хочуть розпочати ремонти на вулицях Рокоссовського, Преображенській, від площі до Красного моста, від вул. Полуботка до Білого моста та частково на вулиці Київській.
На реконструкцію доріг на 2017 рік виділено 19 мільйонів гривень, але на сесії, якщо проголосують депутати, цю суму можуть збільшити до рекордних 90 млн грн.

Нагадаємо, що більшість ремонтних дорожніх робіт у Чернігові проводило ТОВ «ШБУ-14», яке пов'язують із міським головою В. Атрошенком. Минулого року фірма неодноразово вигравала тендер у менського ДРБУ № 82 в системі електронних закупівель Prozorro.

Алла ПРИМА

Комментариев нет:

Отправить комментарий