среда, 22 марта 2017 г.

У Навчально-методичного центру профспілок "віджимають" помешкання

Як повідомлялося раніше, Фонд держмайна України спрямував позов до Господарського суду Чернігівської області з метою виселення, а фактично — знищення найкращого в Україні освітнього закладу профспілок. На 16 березня призначили перше засідання у справі, але розгляд було відкладено з доволі незрозумілих причин.

Напередодні засідання Суд отримав повідомлення від позивача про те, що представники Фонду держмайна України не зможуть взяти участь у засіданні через значне завантаження та відсутність фінансової можливості. Наразі чергове засідання призначено на 11.00 23 березня (Господарський суд Чернігівської області, м. Чернігів, просп. Миру, 20). Запрошуємо представників ЗМІ до участі в засіданні та висвітленні процесу.

Наразі колектив Центру продовжує юридичну роботу та інформаційну кампанію щодо захисту своєї будівлі із залученням профспілкових організацій з усієї України, міжнародних партнерів, народних депутатів України, громадськості. На адресу Центру щодня надходять десятки листів підтримки від профспілкових організацій та звичайних працівників, які свого часу отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

Нагадаємо, що справа про знищення Навчально-методичного центру профспілок тягнеться ще з 2011 року, коли тодішній генеральний прокурор Пшонка подав перший позов проти Центру. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій у країнах Європейського Союзу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий