среда, 22 марта 2017 г.

Чернігів відзначив День поезії «Дотиком душі»

Перший Всеукраїнський поетичний стартап «Дотиком душі» пройшов 19 березня в Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені В. Короленка. Символічно, що перший фестиваль поезії відбувся в день народження геніального майстра слова Ліни Костенко.

До Чернігова завітали 56 талановитих поетів з усієї України. Цікаво, що про перший Чернігівський стартап дізналися і в Івано-Франківській області, і у Львові, і в Дрогобичі. Люди їхали до Чернігова, щоб почути поезію.

Досвідчені й молоді поети читали різні за змістом та якістю поезії. У залі відчувалося хвилювання кожного учасника, бо деякі вперше у своєму житті читали власні вірші зі сцени. Стартап поділили на кілька етапів, після кожного була музична пауза й лунала жива музика. Крім того, учасники мали змогу поспілкуватися, поділитися враженнями.
Майстерність поетів оцінювало професійне журі, до якого входили провідні літератори й філологи. Усі учасники отримали дипломи, а кращі — невеличкі подарунки від спонсорів. Учасники роз’їхалися по домівках із надією, що наступного року вони знову повернуться до нашого міста, аби доторкнутися душею до поезії.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий