среда, 22 марта 2017 г.

У суді й досі чекають на мера: розгляд справи НАЗК про корупцію призупинено

Судове засідання у справі Владислава Атрошенка про порушення вимог фінансового контролю вже втретє пройшло без нього. Міський голова не з’явився з поважної причини — засідання виконавчого комітету, про що завчасно повідомив суд.

Не було і свідків: працівниця сервісного центру не прийшла через хворобу, а представник «Сівер-авто» — через ділові переговори у Львові. Вони мають прокоментувати процедуру реєстрації та нюанси купівлі-продажу транспортного засобу.

Натомість з’явився новий учасник процесу — адвокат Олександр Шевченко. Відтепер він представлятиме інтереси Владислава Атрошенка у цій справі в суді. Міський голова напередодні повідомив журналістам Garmata.tv, що скористається послугами адвоката, який і викладе його позицію. Однак до суду прямого волевиявлення щодо залучення захисника до справи не надійшло. Інші необхідні документи були надані, і суддя Володимир Розинко все ж допустив Олександра Шевченка, аби не затягувати процес розгляду. До викладу позиції Владислава Атрошенка по суті справи так і не дійшло: адвокат пояснював відсутність свого клієнта, відшукуючи суперечності у формулюваннях статей КУпАП.

Прокурор із метою, аби строк розгляду не вийшов, подав клопотання про призупинення справи, процитувавши в тому числі й статтю 268 КУпАП. Ідеться про те, що «присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, є обов’язковою» та можливість піддання особи приводу органом внутрішніх справ (Національною поліцією) у разі ухилення від явки на виклик суду.

Клопотання задовольнили частково: розгляд справи призупинений відповідно до статті 277 КУпАП. Необхідності піддавати приводу Владислава Атрошенка суд не вбачає. Підкреслимо, що в двох випадках із трьох міський голова був відсутній через виконання своїх посадових обов’язків — відрядження та участь у засіданні виконавчого комітету, про що повідомив напередодні засідань. Але прокурор звернув увагу й на друге засідання, коли замість мера прийшов його радник, натомість жодних письмових пояснень від Владислава Атрошенка не надійшло.


Подальший розгляд справи призначений на 28 березня.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий