среда, 1 марта 2017 г.

Депутати виділили гроші на «скандальний» Стрижень і притулок для тварин

На черговій сесії міської ради депутати підтримали виділення додаткових коштів на будівництво гідротехнічної споруди на Стрижні.

26 депутатів із 33 присутніх проголосували за внесення змін та доповнень до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016–2017 роки.

Таким чином, на будівництво на Стрижні виділили додаткові 3,3 млн грн, і загальна сума видатків тепер складе 7,4 мільйона гривень. Нагадаємо: під час розгляду цього питання на засіданні виконкому міської ради чернігівські екологи були категорично проти такого будівництва. Тоді вони наголошували, що ефект від очисної споруди стане відчутний лише тоді, коли будуть усунені локальні забруднення.

Також зміни до програми передбачають виділення додаткових 2,3 мільйона гривень на перепланування досі недобудованого тимчасового пункту утримання тварин у місті. За ці кошти змінюватимуть систему опалення: встановлять твердопаливний котел замість електричного. Крім того, переобладнають опалювальну приймальню для тварин (приміщення для перебування на карантині після відлову) та післяопераційний ізолятор.

Тепер загальна вартість будівництва пункту складе 6,5 млн грн.

Комментариев нет:

Отправить комментарий