среда, 15 марта 2017 г.

Чернігівці збирають підписи за народний імпічмент Президенту

Петиція зареєстрована 14 березня під авторством Анатолія Панченка, але її текст підписаний громадським активістом Юрієм Клейносом.

«Вимагаємо від депутатів Верховної Ради ініціювати створення тимчасової слідчої комісії про військові та корупційнi злочини Президента України Петра Порошенка. На підставі матеріалів комісії вимагаємо негайного дострокового припинення повноважень (народного імпічменту) Петра Олексійовича, який не виправдав довіру населення», — ідеться в петиції.

Серед пунктів, які автор петиції ставить у провину чинному Президенту, довготривалий конфлікт на Сході країни, який потягнув за собою чималі жертви. «За даними ООН, на 30 вересня 2016 р. жертвами конфлікту в Україні є 31 805 осіб: 9 574 загиблих (включаючи цивільне населення, українських силовиків, повстанців), 22 231 постраждалий, 1,5 млн втекли в інші країни», — наводиться статистика.

Другим пунктом є бізнес Президента, у тому числі на території Росії.
Наступне — Президент обіцяв «піклуватися про благо Вітчизни й добробут українського народу».

А за офіційними даними, повідомляє автор, «за минулий рік сума заборгованості населення України за оплату послуг ЖКГ збільшилася на 12,5 млрд гривень і на сьогодні перевищує 23 млрд гривень. Усе це відбувається в сукупності зі втратою експортних ринків і катастрофічним обвалом промислового виробництва. При цьому ростуть витрати на АТО, силові структури. Процвітає корупційна рента при освоєнні бюджетних грошей і ресурсів держпідприємств. А широко розрекламовані «підвищення соцстандартів» на ділі обертаються збільшенням мінімальних зарплат і пенсій на 70–100 гривень».

І підсумовує: «Вимагаємо народного імпічменту Президенту України Петрові Олексійовичу Порошенку!».

Станом на вівторок за петицію підписалися 5 осіб.

Комментариев нет:

Отправить комментарий