среда, 15 марта 2017 г.

Як зробити із дому фортецю? Поради від поліції охорони

Криміногенна ситуація в місті загострюється. Так, від початку року вже зареєстровано 573 факти крадіжки, серед яких 59 — із квартир та 25 — із приватних будинків.

Зазичай злодіїв цікавлять дрібні цінності: коштовності, гроші, гаджети, але виносять і більш габаритні речі. Крім того, вдосконалюється підхід до пограбувань. За словами представників поліції охорони, часто власники намагаються заощадити і купують дешеві китайські двері. Їх можна відкрити звичайним консервним ножем.


Найпоширеніші способи проникнення до оселі


Олександр Яришко, заступник начальника — начальник відділу технічної охорони та логістики Управління поліції охорони в Чернігівські області, зазначає, що власники помешкань нерідко самі виявляють недбалість. Так, у приватному секторі не завжди зачиняють двері на час господарських робіт на подвір’ї. А мешканці квартир, як це не банально, можуть залишати ключі від помешкань у поштових скриньках та під килимком.

Представники поліції охорони рекомендують завжди зачиняти кватирки та балконні двері на час відсутності; не афішувати інформацію про майбутню відсутність у соцмережах і взагалі бути обережнішими, викладаючи світлини помешкання в Інтернет. Крім того, важливо налагодити контакт із сусідами, аби вони наглядали за квартирою на час відпустки. Зловмисники зазвичай стежать за об’єктом, перевіряють поштові скриньки. Навіть кладуть печиво під килимок (одна з хитрощів), щоб переконатися, що в помешкання ніхто не заходив.

Як захистити свою оселю?


Наявність сигналізації спиняє багатьох зловмисників від спроби пограбування. До речі, на об’єктах, які перебувають під охороною поліції, крадіжок не допущено.  • Поліція охорони — єдина охоронна структура, яка може застосовувати зброю та владні функції щодо правопорушників.
  • Середній час реагування — 5 хвилин, але екіпаж прибуває в максимально короткі терміни.
  • У Чернігові наразі є 93 тривожні кнопки, розташовані в громадських місцях. Адреси можна переглянути тут.
  • Штраф за хибний виклик — 100 гривень. Але поліцейські підходять до ситуацій із розумінням і штрафують, якщо необачність із сигналізацією повторюється.


Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий