среда, 29 марта 2017 г.

Магічна прем’єра весни

23 березня журналісти мали змогу першими подивитися нову виставу Молодіжного театру « Степовий вовк» за твором Германа Гессе. Це перша інсценізація твору в Україні.

Культовий твір складний за сприйняттям, глибоко філософський, психологічний. Не всі його розуміють, важко його й інсценізувати. Спроба Молодіжного відтворити на сцені великого Гессе вийшла цікавою.

Зміст твору важко переказувати. Порівняння людини зі степовим вовком, внутрішні протиріччя головного героя, які не дають йому душевного спокою, сумніви щодо сенсу життя. Своєрідна сповідь людини, яка переживає внутрішню душевну кризу, примушує глядача замислитися на питанням: для чого людина з» являється на світ Божий, яке призначення його на землі та у суспільстві.

Головну роль Гаррі виконує провідний актор театру Володимир Банюк. Грає вдумливо, передає боротьбу, що відбувається в душі його героя. І хоча роль складна, актору вона вдалася. Є трохи завченості тексту, але ще є час відшліфувати монологи.

Цікава режисерська робота. Гарне музичне та сценічне оформлення. Респект київському хореографу Олександру Маншиліну. Яскраво проявили себе всі актори, особливо Любов Веселова,Юлія Матросова,Олексій Биш,Інна Атрощенко та інші. Всім, хто любить непрості філософські п’єси - рекомендуємо.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий