среда, 22 марта 2017 г.

Березенко — прогульник медичного комітету ВРУ

Чернігівський нардеп-мажоритарник від фракції БПП Сергій Березенко потрапив до списку прогульників Комітету з охорони здоров’я Верховної Ради. Він пропустив половину засідань комітету — 52%.

Про це йдеться в дослідженні роботи комітету Рухом «ЧЕСНО», пише ПіК.
У коментарі «ЧЕСНО» нардеп пояснив свої прогули тим, що засідання Комітету з охорони здоров’я раптово переносяться: «Бачте, у нас досить важкий комітет. У нас є проблема з організацією проведення. Дуже багато засідань, які не відбуваються… Інколи засідання переносять на інший день. І умовно проводяться у вівторок у перерві між ранковим і вечірнім засіданнями».

Також пан Березенко наголосив, що, крім обов’язків у Комітеті з охорони здоров’я, у нього є ще обов’язки заступника фракції БПП, які теж забирають час: «Оскільки я заступник голови фракції, то в мене ще є деякі обов’язки».

Ще однією причиною проблем роботи Комітету депутат назвав проблеми з кворумом: можна прийти на засідання, а через відсутність кворуму його розпускають. Окремо Березенко зауважив: у Комітеті багато представників опозиції, що ускладнює проведення конструктивної роботи.

Насамкінець представник БПП додав, що виправдовувати свою низьку відвідуваність не хоче, але пообіцяв змінити ситуацію.

Нагадаємо: Комітет з охорони здоров’я має одні з найгірших показників по законодавчій активності. За два з половиною роки роботи до підписання тут змогли довести лише три законопроекти, із яких два — це зміни до 2 статей чинних законів, де один був поданий ще у 2013 році.

Комментариев нет:

Отправить комментарий