понедельник, 13 марта 2017 г.

«Діти допомагають дітям»

Обдаровані учні музичної школи № 1 імені С. Вільконського вирішили допомогти своїм друзям по школі й заробити самостійно кошти на придбання музичних інструментів. Благодійний концерт «Діти допомагають дітям» відбувся 5 березня в Чернігівському обласному художньому музеї.

Тож небайдужі юні музиканти долучилися до гарного проекту «Tuttioptimist», який у вересні започаткували чернігівські сороптимістки. Жінки вирішили підтримати музично обдарованих дітей, які не мають власних музичних інструментів. За півроку вони знайшли можливість і подарували дев’ять інструментів.
Благодійний проект було продовжено, і жінки вирішили придбати ще кілька інструментів. Випадково про проект дізналися Дмитро Задворський, Анна Циганок та Дмитро Кловак — підприємці з Києва, і теж долучилися до доброї справи й подарували дві скрипки та домбру. Загалом же шестеро юних музикантів-щасливчиків отримали свої власні музичні інструменти.
У відповідь на добру справу діти подарували концерт. Виступали маленька піаністка Ілона Печеновська, ансамбль балалаєчників та лауреат конкурсу «Нові імена України» віолончеліст Олександр Микитенко, дивовижно співав Даніїл Романько, який натхненно виконав «Чорнії брови» та інші пісні.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий