среда, 15 марта 2017 г.

Ірина Варвинець і Сергій Семенов були кращими серед українців

На передостанньому етапі сезону 2016–2017 років кубку світу з біатлону кращою серед представниць української збірної була чернігівка Ірина Варвинець. У гонці переслідування на 10 кілометрів вона посіла 7-ме місце.

Це її, мабуть, найкраща індивідуальна гонка в кар’єрі. Адже після спринту Іра була 33-ю і стартувала через півтори хвилини після переможниці спринту норвежки Тіріл Екгофф. Але на чотирьох вогневих рубежах чернігівка зробила 20 влучних пострілів, причому стріляла найшвидше. Вона відіграла більше хвилини і після останньої стрільби була сьомою. Хоча за кілька секунд за нею бігли більш швидкі суперниці, зокрема француженка Анаіс Шевальє, Іра виявила характер і сьоме місце втримала. Перемогла сьогоднішня «королева» біатлону німкеня Лаура Далмайєр.

А в змішаній естафеті завдяки Ірині Варвинець та Сергію Семенову наша збірна завоювала «бронзу», поступившись лише командам Франції та Німеччини. Як завжди, на першому етапі бігла Іра Варвинець, яка не тільки влучно і швидко стріляла, а й швидко бігла та передала естафету Ользі Абрамовій другою. На жаль, Ольга втратила перевагу, і Сергій прийняв естафету на 6-му місці. Але чернігівець завжди надійно виступає в естафетах. І цього разу він гарно стріляв та не поступився лідерам у швидкості, що дозволило йому вивести українців на третє місце. Важко було Дмитрові Підручному, але він перевершив самого себе й відбив усі атаки росіянина Євгена Гаранічева, засмутивши тисячі російських уболівальників.

Комментариев нет:

Отправить комментарий