среда, 29 марта 2017 г.

Правозахисники звернулися до НАБУ через «обов’язкову явку» на зустріч із Березенком у Чернігові

Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» та «Антикорупційний дайджест» звернулися до Антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро з проханням з’ясувати обставини та наявність можливого примусу викладачів і студентів Чернігівського музичного училища до участі в зустрічі з народним депутатом Сергієм Березенком.

Напередодні в Чернігівському музичному училищі з’явилося оголошення про обов’язкову явку всіх студентів і викладачів.

Якщо така інформація щодо примусу підтвердиться, то, на думку представників «Правозахисної спілки», буде наявне порушення чинного, зокрема антикорупційного законодавства.

Так, відповідно до пункту 1 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», за вчинення корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягуються до відповідальності у встановленому законом порядку.
Після публікацій новини на інтернет-порталі ПіК. Чернігівщина про примусову зустріч нардеп у своєму коментарі на сторінці у Фейсбуці висловив переконання, «що часи «совєтов» уже пройшли», і закликав не принижувати «себе та свій колектив подібними агітками».

Комментариев нет:

Отправить комментарий