понедельник, 13 марта 2017 г.

«Як боги впадуть — безпечно не буде»

2 березня журналісти мали змогу подивитися перший передпрем’єрний показ вистави «Як боги впадуть — безпечно не буде» за п’єсою сучасної англійської письменниці Сельми Дімітрієвич у постановці молодого київського режисера Вікторії Філончук.

Ця п’єса стала знаковою для Вікторії Філончук, переможниці конкурсу молодих українських режисерів «Taring the Stage», який проводить Британська рада в Україні. Право на постановку вистави отримав Чернігівський драмтеатр. До речі, це не перша робота нашого театру з молодим режисером. Глядачі, мабуть, пам’ятають «Пісочницю».

Робота на виставою тривала не більше місяця, але результат гідний. Після її перегляду в присутніх не було душевних сил обговорювати зміст п’єси та гру акторів. Настільки сильне було емоційне навантаження. Лише через декілька хвилин почався обмін враженнями.

Тема п’єси торкається кожного — стосунки батьків і дітей. У п’єсі це — хвора мати й доросла дочка. Повсякденність, рутинність стосунків, грубувата простота додають трагічності ситуації. Життя минає дуже швидко, і ми раптом втрачаємо те, чого не можна повернути.
Вражає глибиною гра творчого дуету — заслуженої артистки України Наталії Максименко та Тетяни Шумейко.

Прем’єра вистави відбудеться на сцені Чернігівського облдрамтеатру імені Т.Г. Шевченка 11 березня.

Марта ЄЛІСЄЄВА
Фото: Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий