среда, 15 марта 2017 г.

Чоловічий тандем і К

Увечері 12 березня в Міському Палаці культури було багатолюдно. Прем’єра веселої музичної вистави «Одна дружина на двох» пройшла з успіхом. Головні герої п’єси, вони ж — натхненники нового творчого проекту, талановиті та невгамовні друзі — Микола Бичук та Євген Сидоренко.

«Творча ініціатива THEATRUM MUNDI», що створена молодими акторами, набирає обертів, і кожна нова робота цікава по-своєму. І це добре, бо вони йдуть своїм шляхом. Цього разу вони запросили до співпраці своїх однодумців — музикантів і співаків, і вийшла не просто гумористична, а ще й музична комедія. А починалося все просто. Євген Сидоренко прочитав п’єсу сучасного драматурга Ольги Степнової «Двоє у ліфті, не рахуючи текіли». Матеріал сподобався, він поділився враженнями зі своїм другом Миколою Бичуком і, як кажуть, зірки співпали. Робота закипіла.

Двоє чоловіків опиняються у ліфті ввечері в день жіночого свята з квітами та надіями на казковий вечір із коханою. Один із вишуканим букетом троянд, а другий — із дешевим букетиком. Чоловік та коханець. Та вони цього ще не знають. Раптом ліфт зупиняється, і чоловіки опиняються в замкненому просторі. Що з цього вийшло — дізналися присутні в залі. Сюжет начебто простий, проте не лише веселий, а й повчальний.

Не вперше талановиті митці вражають чернігівську публіку. «Варшавська мелодія», «Сонети Шекспіра», моновистава «Чому люди не…», створення кліпу про наше місто. Друзям цікаво працювати, створювати щось нове, несхоже на інше. Вони беруть участь у театральних фестивалях, заявляють про себе гучно на різних мистецьких майданчиках. У друзів багато планів, ідей, проектів. Нещодавно вони виграли грант на створення фільму про нашого видатного земляка Михайла Коцюбинського.

Митці вирішили розповісти про іншого Михайла Коцюбинського: про творчу особистість, на яку вплинуло велике кохання, про жінку, яка стала його музою. Створення такого фільму, безперечно, додасть нашому місту нового звучання.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий