среда, 15 марта 2017 г.

«Муніципальна поліція» почала роботу з боротьби зі стихійною торгівлею

Хоча запуск муніципальної поліції анонсували на квітень, комунальне підприємство вже розпочало свою роботу з триденного рейду. Муніципальні поліцейські разом із представниками Національної поліції здійснювали профілактичну роботу, спрямовану на виявлення стихійної торгівлі та паркування в заборонених місяцях.

Як повідомляє ТРК «Новий Чернігів» із посиланням на керівника КП Віталія Хрустицького, за три дні рейду було складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення. Одне стосувалося виявлення сурогатного алкоголю, решта — торгівлі в недозволених місцях. Загалом муніципальні поліцейські намагалися обійтися приписами (обов’язковими для виконання письмовими вимогами).

Під час рейду були виявлені найпопулярніші заборонені для торгівлі місця — вулиці Примакова та Реміснича, а також територія біля Привокзального ринку та «Ниви».

На вулиці Ремісничій також проводилася робота з водіями, які паркувалися неналежним чином (безпосередньо під знаком заборони) та перешкоджали в’їзду на ринок. На вихідних кількість порушників скоротилася.

Нагадаємо: серед завдань КП «Муніципальна поліція» — контроль за дотриманням благоустрою та екологічною ситуацією. Наразі муніципали розробляють приписи щодо фасадів та прилеглих до торговельних об’єктів територій.

Підкреслимо, що, незважаючи на назву, «Муніципальна поліція» є комунальним підприємством, підпорядковується міські раді та не має відношення до Національної поліції. Проте комунальники співпрацюватимуть із поліцейськими з метою попередження, виявлення та припинення правопорушень. Крім того, муніципали мають повноваження на складання протоколів про адміністративні порушення за статтями, які регулюють питання стихійної торгівлі, паркування та дотримання інших норм благоустрою міста.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий