среда, 1 марта 2017 г.

«Потворним» МАФам не місце в центрі?..

Чергова сесія міської ради, що відбулася 28 лютого, була не стільки продуктивною, скільки галасливою та нервовою.

Уже за традицією вона розпочалася пікетуванням будівлі міськради. Підприємці — власники МАФів протестували проти встановлення зупинкових комплексів універсального формату. У сесійній залі вони заявили, що бояться залишитися без роботи, адже оновлений формат не передбачає розташування там кіосків. Кажуть, що в кіосках працюють 500 підприємців та найманих працівників, які можуть залишитися без засобів до існування, тож їхня вимога — МАФи не чіпати.

У свою чергу міський голова зазначив, що «потворним» МАФам не місце в центрі, а 160 їхніх власників «не можуть диктувати депутатам, як виглядатиме місто». Тож запропонував підприємцям підписати з міською владою меморандум щодо винесення МАФів на околицю міста. «Ми обговорюємо питання про виділення коштів на оновлення міста, а не на збереження ваших МАФів. Дискусії про те, щоб залишати генделики біля шкіл та лікарень, не буде», — заявив міський голова.

За два роки в Чернігові планують встановити 300 нових зупинкових комплексів. Вартість однієї такої споруди (найпростішого зразка, без кіоску) — 100 тис. грн.

Зазначимо, що нова скляна зупинка на вул. Рокоссовського біля «Ниви», встановлена наприкінці січня, протрималася недовго — за тиждень її понівечили вандали.

Комментариев нет:

Отправить комментарий