четверг, 2 марта 2017 г.

Хліб подорожчав. Уже вдруге

Від 22 лютого в Чернігові подорожчав хліб. Як київський, так і чернігівський. Уже вдруге в цього року.

Перше подорожчання хліба виробництва ПАТ «Київхліб» відбулося 24 січня. Одночасно подорожчав і хліб торгової марки «Цар-хліб» — приблизно на 15–16%. А аналогічний «соціальний хліб» чернігівського виробництва додав у ціні 11,7%, і відбулося це 6 лютого.
Не минуло й місяця, як «кияни» зробили ще один великий крок уперед: «Столичний» вагою 950 грамів («Київхліб»), який до 24 січня коштував 8,40 грн, а потім 9,70 грн, нині продається за ціною 10,60 грн, у приватних підприємців — 11,60 грн. Аналогічно змінилась ціна і на «Цар-хліб» (компанія «Хлібні інвестиції»).

Чернігівський хліб вагою 800 грамів дорожчав повільніше — від 8,50 до 9,70 грн, а з 22 лютого — 10 грн. У підсумку київський хліб подорожчав у супермаркетах на 26,2%, у приватників — на 29%, а чернігівський — на 19%.

Такого подорожчання не було багато років. Причиною виробники називають здорожчання енергоресурсів, підвищення мінімалки та навіть підвищення ціни на борошно. Усе це напівправда. Зокрема електроенергія від 1 січня для підприємств подешевшала на 10%, а від сьогодні, 1 березня, ще на 5%.

Газ дійсно подорожчав від 1 лютого на 21%, але від 1 березня дешевшає на 7% у середньому, залежно від обсягу споживання. Борошно восени було дешеве, як ніколи, та й світові ціни на нього впали на 15%. А мінімалку отримували далеко не всі хлібопекарі, і середня зарплата в галузі була значно вищою, ніж 3200.

Тому головна причина здорожчання хліба інша — монопольна змова. Через асоціацію «Укрхліб». На жаль, Антимонопольний комітет України не працює. Не контролює ціни на хліб і Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Свій внесок зробив уряд, який заявляв, що підвищення мінімальної зарплати — це добре, а інфляції не буде. Є, і суттєва, і б’є по кишенях, насамперед, пенсіонерів, для яких навіть хліб — уже розкіш. А ще ж не вечір…

Петро ЛАВРОВ


Комментариев нет:

Отправить комментарий