среда, 22 марта 2017 г.

Шахраї «розперезалися»

До поліції звертається все більше громадян, які постраждали через власну довірливість, поінформувала «Відомості» помічник начальника зі зв’язків із ЗМІ Чернігівського відділу поліції Наталія Човпило.

Так, до поліції звернувся хмельничанин, який просить вжити заходів до невідомої особи, котра під приводом продажу спортивного тренажера на одному з Інтернет-сайтів заволоділа 2517 гривнями, які заявник перерахував на картку.

Поліція проводить перевірку одразу щодо кількох випадків шахрайства, завданих громадянам «псевдо-банкірами».

Жінці 1984 р.н. зателефонувала невідома особа, представившись працівником «банку», під приводом зменшення відсотків за кредитом отримала реквізити банківської картки. Згодом звідти були зняті грошові кошти в сумі 8000 гривень.

Шахраї під приводом розблокування нібито заблокованої банківської картки чоловіка 1961 р.н. заволоділи його коштами в сумі 15653 грн.

Громадянці 1988 р.н. псевдо-банкіри, пообіцявши збільшити кредитний ліміт, натомість «полегшили» її банківський рахунок на 2900 грн.

Ще одна група шахраїв, на гачок до яких потрапляють чернігівці, обіцяє допомогу родичам, які начебто потрапили в біду.

Чернігівка 1949 р.н. власноруч передала шахраю 6 тис. доларів, 2 тис. грн та золоті прикраси, які той пообіцяв спрямувати на допомогу її сину, який начебто потрапив у ДТП.

А жителька Чернігівського району перерахувала невідомим 3800 грн, які, за словами шахраїв, були потрібні, щоб урятувати від відповідальності її племінника, котрий нібито потрапив до правоохоронних органів за правопорушення.

Щодо всіх випадків шахрайств поліція проводить перевірку та звертається до громадян із проханням бути обачними, перевіряти інформацію та не перераховувати кошти невідомим особам.

Комментариев нет:

Отправить комментарий