среда, 1 марта 2017 г.

Знову про 25-ту маршрутку


Жителі мікрорайону «3-й цегельний завод» прийшли на сесію міськради протестувати проти об’єднання маршрутів № 25 та № 31.

Кажуть, що до реформування транспортної мережі, коли на лінії працювали 32 машини, могли вчасно й без проблем дістатися будь-куди. Зараз кожна поїздка на маршрутці перетворюється на змагання – хто раніше вскочить, той поїде. Воно й не дивно, адже у  вихідні на лінії працюють тільки 16 машин.

Тож просять відновити обидва маршрути.

Мер цього не пообіцяв, але нагадав начальнику управління транспорту Олександру Бєльському про необхідність пришвидшити обладнання машин GPS. Каже, що це дозволить слідкувати за переміщенням автобусів у режимі онлайн.

За поясненням перевізника 25-го маршруту, зараз за умовами договору на лінії у робочі дні працюють 20 автобусів середньої місткості, у вихідні — 16. Тож такий договір.

Для більш детального вивчення транспортних проблем, озвучених жителями міста, депутатами було внесено пропозицію про створення тимчасової контрольної комісії з перевезень. «За» проголосувало 26 депутатів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий