среда, 1 февраля 2017 г.

На гостини до ліцею

Цікава зустріч відбулася днями в Чернігівському професійному ліцеї побуту. На гостини до ліцеїстів завітали ділові жінки, члени ГО «Спілка жінок України». Навчальний заклад уже 15 років очолює Тамара Копистко, член організації та лауреат конкурсу «Жінка року-2008».
Тамара Миколаївна працює у навчальному закладі більше 40 років і на власному досвіді доводить, що навіть у наш складний час можна створити гарну атмосферу для навчання та праці. Гості мали змогу на власні очі побачити, у яких умовах живуть і навчаються учні, познайомитися з матеріально-технічною базою, відвідати виставки декоративно-прикладного мистецтва і здивуватися майстерності талановитих студенток. Усюди відчувається гармонія і дбайлива рука господині. 

Професійний ліцей побуту готує спеціалістів для різних галузей. Та головне — він дає студентам знання і навички, які дійсно знадобляться в житті. Швачки, перукарі, кравці, флористи завжди користуються попитом на ринку праці. Крім того, навчання безкоштовне, учням виплачується стипендія, надається харчування та гуртожиток.

До речі, у ліцеї можна замовити швейні вироби, зробити манікюр, педикюр тощо. Оскільки дівчата вчаться, вартість послуг значно дешевша, ніж у салонах та ательє.

Марта ЄЛІСЄЄВА 

Комментариев нет:

Отправить комментарий