среда, 15 февраля 2017 г.

Чернігівська поліція шукає нові кадри

Від 13 до 23 лютого 2017 року за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А проходитиме набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад (сержантського складу поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Конкурс буде проводитися на посади: поліцейський роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів», поліцейський сектору реагування патрульної поліції, поліцейський ізолятора тимчасового тримання, а також поліцейський-водій та поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання.


Загальні вимоги до кандидатів:


• громадянство України;

• вік від 18 років;

• вільне володіння українською мовою;

• повна загальна середня освіта;

• знання основ правознавства, Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», Законів України «Про запобігання корупції».

Для кандидатів на посаду водія — посвідчення категорії В для спецпризначенців — бажана служба в ЗСУ та готовність до служби у будь-якій точці України, у тому числі в зоні проведення антитерористичної операції.

Із більш детальною інформацією щодо вимог до кандидатів можна ознайомитися, перейшовши за посиланням https://cn.npu.gov.ua/uk/publish/article/125321 на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Комментариев нет:

Отправить комментарий