пятница, 10 февраля 2017 г.

Любов, яку необхідно сфотографувати: благодійний фотопроект Катерини Дмітрієвої

Фотосесія з тваринами — досить нестандартний підхід для Чернігова, проте в межах країни сама ідея набирає все більшої популярності. Домашні улюбленці на світлинах задувають свічки на торті під час дитячого свята, супроводжують до вівтаря, красуються в шапці Санти-Клауса. Чернігівці ж зможуть сфотографуватися зі своїми братами меншими в романтичній локації.

Мистецтво допомагати


День Святого Валентина в багатьох асоціюється із теплими почуттями. І не обов’язково вони мають стосуватися людини. Коти, собаки, папужки та хом’ячки — зазвичай не просто улюбленці, а повноцінні члени родин. Тому фотограф Катерина Дмітрієва вирішила запропонувати чернігівцям незвичайну фотосесію — разом із їхніми домашніми тваринами.
Це може бути сімейна, дитяча або фотосесія для пари — обов’язковою є присутність тварини. Антураж — романтичний і святковий: червоно-біла гама, кульки, свічки, цукерки, іграшки… І додатковий реквізит залежно від головного учасника фотографування.

Таким чином пані Катерина не просто допомагає господарям і їхнім улюбленцям отримати гарні та позитивні світлини, які стануть окрасою родинного альбому, а й збирає кошти для підтримки тих тварин, яким пощастило набагато менше. Мінімальна вартість фотосесії — 70 гривень. Увесь прибуток піде на закупівлю кормів, ліків та інших необхідних речей для чотирилапих на перетримці. Катерина наголошує, що вирішила не просто просити допомоги, а запропонувати містянам оригінальний проект, гроші від якого стануть у нагоді їй та іншим зооволонтерам.

За словами фотографа, фінансова підтримка потрібна постійно. Тваринам необхідний догляд, гарне харчування, якого вони були позбавлені, перебуваючи на вулиці, часто — кваліфікована медична допомога. Грошей на це не напасешся, а прохання посприяти, хто чим зможе, в інтернеті деякі люди сприймають за жебракування. Тому пані Катерина вирішила зробити дві гарні справи одночасно: охочі сфотографуватися отримають 6–7 святкових світлин зі своїми улюбленцями, а тварини на перетримці — допомогу.

Про любов із першого погляду


Катерина Дмітрієва дуже любить тварин, тож саме на них зосередилася як митець. На жаль, попит у Чернігові на світлини з тваринами невеликий. Фото чернігівки ще не встигли потрапити в журнали, зате є більш вагомі досягнення. Так, роботи пані Катерини частіше можна побачити в постах, де шукають господарів для тварин. Завдяки якісній та естетично привабливій фотографії тварини знаходять дім набагато швидше. Нещодавно вдалося прилаштувати вівчарку. «Чоловік, який забрав собаку, сказав, що буквально закохався у неї з першого погляду», — розповіла зооволонтер.

Як проходить зйомка


Робота з тваринами досить складна. На відміну від моделей-людей, спіймати вдалий кадр буває проблематично. Краще, звісно, влаштовувати фотосесію на вулиці: тоді це виглядає як звичайна прогулянка. Фотограф просто перебуває поруч, тож тварина не нервується. Натомість у приміщенні потрібен час на адаптацію. Герой зйомки має все обнюхати, до всього звикнути, оглянути фотографа й камеру. Зазвичай, якщо поряд господар, жодних проблем не виникає. Фотосесія займає від півгодини до півтори залежно від того, як швидко модель заспокоїться.
На наше запитання, що робити, якщо дуже хочеться мати такі фото, але свого улюбленця немає, Катерина пропонує два виходи. Можна попросити в друзів чи знайомих — це взагалі оптимальний варіант, адже тварина знатиме партнера по знімальному майданчику. Або ж сама фотограф готова запропонувати когось зі своїх підопічних.

Проект Катерини Дмітрієвої — це гарний шанс поповнити свій альбом світлинами з тими, кого дуже любите. І простий спосіб допомогти тим, хто якраз потребує людської любові.Поспішайте в кадр


Як записатися: телефонуйте 093-787-16-33, 050-448-13-01, 093-633-65-07 — Катерина.
Локація: вул. Мазепи (колишня Щорса), 29.
Мінімальна вартість: 70 грн.

Діна ВОНГ
Фото: Катерина Дмітрієва

Комментариев нет:

Отправить комментарий