четверг, 9 февраля 2017 г.

Із прицілом на чемпіонат Європи

Олексій Наливайко
Минулої суботи завершилися змагання за Кубок України-2017 із важкої атлетики, які вже традиційно проводяться в Чернігові. Протягом чотирьох днів за медалі змагалося понад 200 спортсменів із 19 областей України та Києва.

Відкривали змагання жінки, які зрівнялися за кількістю вагових категорій із чоловіками. Уперше вони виступали в категорії 90 кг, де наша Валентина Кисіль виборола срібну нагороду, піднявши в сумі 228 кг. Перемогу здобула відома харківська атлетка Ірина Деха, яка при особистій вазі 77,7 кг підняла в ривку 118 кг та поштовху 140 кг. Чернігівки у своїх вагових категоріях зайняли: Наталія Гойса — 6 місце, Тетяна Качан — 4 місце.

Серед чоловіків запеклою була боротьба у ваговій категорії 77 кг, де чернігівський вихованець ДЮСШ «Атлет» Олексій Наливайко змагався за 1 місце з Дмитром Кукошем із Хмельницької області. У ривку переміг Дмитро — 135 кг. А вже в поштовху сильнішим був Наливайко, піднявши 165 кг. Заключні підходи їм не підкорилися, тож переможцем став Дмитро.

Непогано у ваговій категорії 94 кг виступив чернігівець, майстер спорту Руслан Кожакін, який використав усі шість підходів, піднявши в ривку 155 кг (3 місце) та поштовху 187 кг (4 місце), і з сумою 342 кг став четвертим.

За результатами змагань буде сформована збірна команда для чемпіонату Європи, який відбудеться в Хорватії у квітні.