среда, 15 февраля 2017 г.

Мер закликав збирати податки активніше

У понеділок на традиційній ранковій нараді в міськраді мер звернувся до представників силових відомств із закликом навести порядок у місті та домогтися повної сплати місцевих податків.

— Як мера мене цікавить тільки кілька позицій: повна сплата місцевих податків і зборів та наведення порядку в місті. У тому числі — чітка реакція на незаконні забудови, стихійну торгівлю, незаконні гаражі або МАФи тощо.

Я хочу, щоб у місті збиралися податки, і підказую: вони не сплачуються. Але це все одно триває. І в той же час — ви на посадах, отримуєте заробітну плату, ні в кого зірок менше не стало на погонах. Навпаки, є кар’єрний ріст — і все прекрасно. А податки в окремих місцях не сплачуються, — сказав Владислав Атрошенко.

Обговорення почалося з питання про те, чому незаконно зведена прибудова на проспекті Миру, 49 Б у самому центрі міста не тільки досі не демонтована, а й продовжує використовуватися для бізнесу. Під приводом, що спір розглядається в суді, незаконна діяльність без сплати податків триває.

Мер назвав і інші приклади, коли суб’єкти господарювання систематично ігнорують правові та податкові вимоги, а силові структури знають про це і звітують про вжиті заходи, але ситуація не змінюється. У першу чергу, це стосується сплати земельного податку.

Мер додав, що в Чернігові зараз багато сфер, які з тих же причин далекі від порядку:

— Ми маємо в місті сотні потворних малих архітектурних форм, гаражів і взагалі всього що завгодно, тому що в когось вистачило совісті колись усе це попідписувати. Тепер ми поступово ці питання почали вирішувати. Але необхідна спільна робота і з боку правоохоронних органів, якої я, на жаль, зараз не спостерігаю.

Комментариев нет:

Отправить комментарий