четверг, 23 февраля 2017 г.

Тварини-безхатченки гулятимуть нестерилізовані до літа

Будівництво пункту тимчасового утримання тварин мало завершитися наприкінці 2016 року. Проте наразі терміни здачі об’єкта суттєво змінилися: тепер його обіцяють закінчити через півроку, влітку 2017-го.


Перепланування


Начальник КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради Роман Старіков, ознайомившись із пунктом для тварин у Львові, виявив суттєві недоліки в чернігівському проекті.
Зокрема, доведеться змінити систему опалення: економніше буде використовувати твердопаливний котел замість електричного. Крім того, переобладнають опалювальну приймальню для тварин (приміщення для перебування на карантині після відлову) та післяопераційний ізолятор.

На щастя, зміни торкнулися здебільшого проекту, і перебудовувати поки нічого не треба. За словами начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослава Куца, наразі збудоване адміністративне приміщення, розпочато зведення декількох вольєрів, поставлена огорожа, підведені водні та електричні комунікації.


Ціна питання


Зміни до проекту та їх втілення вартуватиме місту додатково 3 399,2 тис. грн. Суму фінансового забезпечення минулого року зменшили за фактом виконання робіт до 3 081,2 тис. грн. Загальна вартість притулку становить близько 6,5 млн грн.

Ярослав Куц зазначив, що попередній проект був економверсією та не відповідав поставленим вимогам. Зокрема, якщо говорити про шість операцій вдень, то потрібно мати опалювальне приміщення, де б ці шість пацієнтів могли перебути реабілітаційний період.

На засіданні виконкому міської ради 15 лютого депутати суму змін затвердили.

Розповідаючи про львівські здобутки, Роман Старіков зазначав, що на території тамтешнього пункту наявні ветеринарна клініка та готель для тварин. Проте в Чернігові таких змін чекати не варто. Ярослав Куц пояснив, що територія для цих приміщень є, однак їх будівництво — це суто комерційне питання, яке не входить до запланованих завдань проекту.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий