четверг, 9 февраля 2017 г.

Життя в стилі йоги

Моє знайомство з Надією Гавриловою відбулося випадково на фестивалі здоров’я, який нещодавно проходив у Чернігові. Увагу привернула струнка, підтягнута жінка, яка брала активну участь у всіх заходах. Виявилося, пані Надія — керівник школи йоги «За здоровий спосіб життя». Вирішила дізнатися більше про цю неординарну жінку й завітала на одне з її занять для початківців.

У сучасному світі йога стає чимдалі популярнішою — відкриваються школи, проводяться семінари, розповсюджується література. Древня наука стає корисною методикою налаштування фізичного, психологічного та енергетичного стану організму, і кількість людей, котрі звертаються до неї, щоб бути здоровими та відмовитися від лікарів і пігулок, постійно збільшується.

Тож для багатьох досвід Надії Гаврилової вже став прикладом для наслідування. Її життя було схоже на життя будь-якої жінки — дружини, матері двох синів. Сімейні турботи, робота забирали увесь вільний час. Почала відчувати втому, часто турбував біль у суглобах та спині. А їй на той час було лише 35.

Одного разу до Чернігова завітала її родичка з Білорусі, і пані Надія позаздрила її енергійності. У розмові з’ясувала, що та вже два роки займається йогою. Зацікавилася і цілий рік разом із чоловіком їздила до Орші на заняття. Вивчала суглобні, дихальні та очисні вправи.

І її життя змінилося, наповнилося іншим змістом. Вставала о 4-й ранку, дві години займалася вправами, а потім поспішала на роботу. З’явилися сила, енергія, бажання жити. Народився третій син, та заняття не полишала. А потім дізналася, що і в Чернігові з’явився інструктор з йоги, тож процес навчання продовжився уже в рідному місті.

Почала вивчати й теорію — ізотерику, різні напрямки йоги, відвідувала семінари тощо. Навчалася у Московському інституті Йоги Гуру Ар Сантема Має диплом інструктора йоги. Згодом відчула, що може й сама передавати знання людям. Перша група склалася з молодих співробітниць оптико-механічного заводу, де вона працювала головним бухгалтером. І ось майже десять років вона керує школою йоги «За здоровий спосіб життя». А ще — проводить курс тайського масажу, якому теж довго й ретельно навчалася.

Її учні, із якими вдалося поспілкуватися, вразили жагою до життя та енергійністю.


Анна Музиченко, 66 років, займається йогою вже десять років. На роботі отримала важку травму коліна, майже не могла самостійно ходити. Не хотіла створювати проблем для близьких і вирішила, що потрібно діяти. Дізналася про заняття Надії Гаврилової, уже через рік забула про проблеми з коліном. Сьогодні почувається здоровою і не користується послугами лікарів.

Тамара Мироненко, 54 роки, займається півроку. Випадково познайомилася з Анною Музиченко, за її порадою прийшла на заняття. Зізнається, що від початку було дуже важко. Надія Данилівна вимагає повної віддачі на заняттях. Поступово втягнулася і сьогодні вже не уявляє свого життя без фізичних навантажень.

Олена Єфремова, 55 років, займається два роки. Позитивні результати відчула вже після року занять. До цього була постійною пацієнткою лікарів. Останні два роки вона до них не зверталася. Не пропускає жодного заняття і вважає, що саме вони дають їй сили та енергію.

Марта ЄЛІСЄЄВА
Фото: Діна ВОНГ


Комментариев нет:

Отправить комментарий