четверг, 23 февраля 2017 г.

Чернігівська влада не дотрималась обіцянок: додаткових місць для вигулу собак не буде

Незважаючи на підтриману чернігівцями електронну петицію та публічні обіцянки начальника управління ЖКГ Ярослава Куца, міська влада не збирається виділяти додаткові місця для вигулу собак у Чернігові. Чиновники мотивують це тим, що такі місця не передбачені Генеральним планом, повідомляє ПіК.

Згідно з відповіддю, у цьому році передбачається лише огородження існуючих територій для вигулу собак. На відповідні роботи у програмі ЖКГ закладено 150 тисяч гривень.
Як відомо, на сьогоднішній день існує три спеціально відведені місця для вигулу собак:

– Березовий гай (між парком по вул. Пухова та вул. Кільцевою);
– Мар’їн гай (вул. Шевченка);

– мікрорайон Масани (навпроти будинку № 16 по вул. Незалежності).

Наразі жодне з них непридатне для вигулу тварин — немає огорожі, відповідних знаків про дозвіл на вигул собак, поруч розташовані дитячі майданчики.

Разом з тим, управління архітектури та містобудування міської ради зазначає, що місця для вигулу собак мають бути враховані при проектуванні житлової забудови генеральним планом забудови. Їхній розмір і відстань від житлових будинків та громадських об’єктів визначені ДБН 360-92. А саме 0,3 кв. м на людину. Найменші відстані від майданчиків до вікон житлових і громадських будинків — 40 метрів.

У той же час при проектуванні нових житлових забудов у Чернігові ці норми не враховуються. Зокрема, під час розробки детального плану забудови вулиці Кільцевої.

Нагадаємо, що на сайті місцевих електронних петицій була пропозиція створити додаткові місця для вигулу собак у Чернігові, адже існуючих трьох явно не вистачає власникам собак. У відповіді на електронну петицію начальник ЖКГ Ярослав Куц повідомив, що питання створення додаткових огороджених майданчиків буде виноситися на сесію міськради у листопаді 2016 року. Однак питання так і не було внесено до порядку денного сесії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий