вторник, 14 февраля 2017 г.

Боксерський наступ по усіх фронтах: Браво дівчата!

З 6 по 12 лютого у м. Ковель відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорок, молоді та дорослих. І дівчата з Чернігівської області показали себе з найкращого боку, продемонструвавши якісний бокс та відмінний результат!

Почнемо з наших наймолодших героїнь:
Серед юніорок чемпіонками стали Катерина Хижняк (52 кг, м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець) та Вероніка Корець (63 кг, м. Чернігів, ФСТ «Колос», СК «Надія», тренери А. Корець і В. Казанін).

Пелешук Юлія (46 кг м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець) завоювала срібну нагороду  Пелешук Антоніна (48 кг,  м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець) і

Ярина Буренко (50 кг, м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець)  стали «бронзовими» призерками чемпіонату.

Серед молоді звання чемпіона України 2017 отримали:

Катерина Рогова (54 кг,  м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець), Анастасія Шпанюк (69 кг, м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець) і Кароліна Махно (75 кг, м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець)

Софія Ботрак (57 кг, м. Новгород – Сіверський, ФСТ «Спартак», БК «Лідер», тренер В. Балабко) зайняла 3 місце.

І, нарешті, виступи наших дівчат серед дорослих спортсменок не залишили жодних сумнівів яка команда у лідерах українського боксу!

Золоті нагороди вибороли Юлія Дем’яненко (48 кг, м. Ічня, ФСТ «Колос», СК «Берег», тренер О. Кравець) та Валерія Єрошенко (57 кг, м. Новгород – Сіверський, ФСТ «Спартак», БК «Лідер», тренер В. Балабко), котра вже втретє підтвердила звання найкращої в Україні у своїй ваговій категорії!

Галина Кондратенко (81 кг, м. Чернігів, ФСТ «Колос», ШВСМ, тренери А. Корець і В. Казанін)  стала третьою.

Це неабиякий успіх наших дівчат на змаганнях такого рівня! Наступний етап – чемпіонати Європи ті світу, куди чернігівські чемпіонки вибороли собі путівки!

Наші спортсменки та їх тренери дякують за підтримку у підготовці до змагань Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Управлінню сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Школі вищої спортивної майстерності, Спортивним товариствам, ДЮСШ, Кияновському В. П. і всім хто допомагав у підготовці наших дівчат до яскравих перемог!

Бажаємо нашим чемпіонкам зійти на найвищу сходинку світових та європейських п’єдесталів, а призеркам – ще більше працювати над собою, щоб на наступному чемпіонаті стати переможницями і йти все вище і вище до Олімпійського п’єдесталу!