четверг, 9 февраля 2017 г.

Програма «ПоЛіС» завершилася, але просвітницька співпраця триватиме

Результати ініціативи «Поліція і Спільнота» обговорили в Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського під час кавування з патрульними.

Олександр Леонов, начальник управління патрульної поліції в Чернігові, зазначив, що програма дала свої результати: співпраця між поліцейськими та суспільством налагодилася. Мешканці почали більше довіряти патрульним і тепер звертаються з різних питань. Доводилося і першу медичну допомогу надавати, і тварин рятувати.

Запит на інформацію з приводу служби патрульних — це позитивна тенденція, на їхню думку. Тож вони пообіцяли й надалі відповідати на всі питання громади та брати участь у просвітницьких заходах міста.

Одним із найбільш вдалих проектів програми «ПоЛіС» Олександр Леонов назвав фотовиставку «В об’єктиві — чернігівська поліція». Адже відібрані світлини допомагають краще зрозуміти всі особливості та нюанси роботи патрульних.

На ранкову каву була запрошена й особлива гостя — слідча вівчарка Ільма. Її мама Вільма вже відвідувала заходи програми «ПоЛіС» та демонструвала свої навички. А представниця молодшого покоління наразі вчиться, виїзду на серйозні справи у неї ще не було. Проте це не зменшило цікавості до неї присутніх на заході.Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий