четверг, 23 февраля 2017 г.

Перлини музичного романтизму

18 лютого в музичній школі № 2 продовжився розпочатий у 2014 році цикл концертів, присвячених пам’яті Євгена Богословського — видатного піаніста й педагога, ім’я якого носить музична школа.

Цього року концерт складався з творів композиторів-романтиків Ф. Шопена, Ф. Ліста, Є. Грига та інших, що і в ХХІ столітті звучать органічно та сучасно.

У концерті взяли участь учні фортепіанних відділів усіх шкіл естетичного виховання міста та студенти училища імені Л. Ревуцького.

Усі виконавці — лауреати національних та міжнародних конкурсів. Цим пояснюється і складність творів, які вони обрали для виконання.

Наприклад, учень шостого класу міської школи мистецтв Даніїл Капелюх (викладач Тетяна Горенко) обрав для свого виступу найскладніший твір Ференца Ліста «Лорелея». Небагато досвідчених музикантів беруть у свій репертуар це творіння великого композитора.
Поліна Кінжбала, учениця 5 класу музичної школи № 2, разом зі своїм викладачем Оленою Бондаренко обрала для виступу блискучий експромт-фантазію Шопена. Подобається ця музика і студенткам музичного училища Аліні Губській та Ірині Шороховій, які прекрасно виконали твори генія романтизму.

Як завжди на висоті був учень 8 класу музичної школи № 1 Денис Пономаренко (викладач Валентина Данилова). Хлопець показав бездоганну технічність і віртуозність.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий