среда, 15 февраля 2017 г.

Першокласники склали присягу і стали пластунами

Від 7 лютого маленькі першокласники школи № 36 вже не просто школярики, а члени відомої скаутської організації «Пластуни».

Їх легко впізнати за скаутськими хусточками, які їм пов’язали на урочистій лінійці почесні гості - учасники АТО, волонтери, а також голова станичної ради скаутської організації «Пластуни» в Чернігові Наталія Соломаха та член Асоціації гайдів (скаутська організація, що об’єднує дівчаток), головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Олена Ромашко. Директор школи Ольга Ображей привітала новоспечених пластунів і побажала їм бути чемними, слухатися батьків, робити добрі справи, любити Бога та Україну.

Діти довгий час готувалися до урочистостей і збирали в свою скарбницю «добрі справи». Першокласникам було чим похвалитися: плетіння маскувальних сіток для АТО, виготовлення поробок для благодійних ярмарків, годівничок, участь у шкільному макулатурингу та Всеукраїнській акції зі збору відпрацьованих батарейок «Зробимо Україну чистою». Юні пластуни зібрали більше 10000 батарейок, за що отримали подяки та грамоти.

Маленькі пластуни вже готові до нових благодійних справ. У школі днями відбувся благодійний Ярмарок краси та смакоти, на якому були представлені учнівські вироби. Виручені кошти передали через волонтерів на придбання необхідного для воїнів АТО.

У школі постійно проводяться тематичні заходи — тиждень початкової школи, тиждень англійської, тиждень здоров’я тощо. Керівництво школи, педагогічний колектив постійно втілюють новітні освітні технології, плекають майбутнє нашої держави, виховують лідерів суспільства.На сьогодні «Пласт» діє у 24 областях України та активно співпрацює з органами державної влади і громадськими організаціями, реалізуючи різноманітні соціальні та виховні програми.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий