четверг, 9 февраля 2017 г.

На сцені — піаніст Ілля Овчаренко

«Чернігівські відомості» неодноразово писали про обдарованих музикантів Чернігівської музичної школи № 1 ім. Стефана Вільконського. Своїми успіхами вони прославляють наше місто та навчальний заклад, виступаючи на престижних сценах світу та здобуваючи нагороди на міжнародних конкурсах. Особливо це стосується фортепіанної школи. Серед них — Ілля Овчаренко.

Його ім’я ще не стоїть у рейтингу найкращих музикантів світу, проте хлопець уже впевнено заявив про себе і готовий позмагатися в майстерності з професіоналами. Про це свідчить і його сольний концерт на сцені Чернігівського філармонійного центру. До речі, це взагалі перший сольний концерт учня музичної школи на такій великій сцені.

Ілля, якому в березні виповниться лише 16 років, сьогодні навчається в 10 класі середньої спеціалізованої музичної школи при Національній музичній академії ім. П. Чайковського. А любов до музики йому прищепила його перша вчителька музики Олена Саченко. Разом із нею він долав перші сходинки музичного Олімпу.

Саме в музичній школі № 1 роздивилися потужний талант юного музиканта і сприяли його розвитку. Зараз Ілля є переможцем багатьох міжнародних конкурсів піаністів. Нещодавно він став лауреатом одного з найвідоміших конкурсів імені Є. Горовця, отримав сертифікат про закінчення Київської міжнародної літньої академії, де навчався в класі Олексія Гринюка (Великобританія). Ілля є стипендіантом Президентського фонду «Україна». І хоча юнак ще на початку свого творчого шляху, він уже встиг пограти з кращими оркестрами під керівництвом відомих диригентів з усього світу.

До програми його концерту, яку він запропонував чернігівським шанувальникам класичної музики, увійшли складні твори різних композиторів — як класиків, так і наших сучасників.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий