четверг, 9 февраля 2017 г.

Чернігівських школярів і надалі годуватиме КП «Шкільне». Незаконно?

Годуватиме, оскільки переможець на відкритих торгах «Послуги їдалень (Послуги з організації і забезпечення харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова на 2017 рік)» так і не визначився.
КП «Шкільне» просто визначили підприємством, яке здійснює організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова на некомерційних засадах. Про це повідомила прес-служба міськради.
Мер В. Атрошенко під час засідання виконкому, на якому й було ухвалене це рішення, так його прокоментував. Мовляв, пішли на такий крок вимушено, аби уникнути перебоїв із харчуванням дітей. Рішення тимчасове, поки не відбудуться нові торги.

Фінансування витрат із міського бюджету збережеться, для цього виконком визначив комунальне підприємство «Шкільне» міської ради одержувачем бюджетних коштів на організацію безперебійного харчування школярів та передбачив відповідне фінансування.
КП «Шкільне» тепер має щотижнево надавати до управління освіти Чернігівської міської ради звіти про харчування учнів. Продукти ж підприємство, як і раніше, закупатиме через тендер.
Харчування дітей пільгових категорій здійснюватиметься в повному обсязі, вартість харчування для інших учнів не змінюється.

Але, на думку єдиного у складі виконкому юриста Юрія Власенка, яку він озвучив виданню «Високий Вал», виконком не мав права приймати таке рішення, оскільки воно є незаконним. Хоча дітей потрібно годувати, але є дві складові питання: соціальна і юридична.

Комментариев нет:

Отправить комментарий