понедельник, 20 февраля 2017 г.

Театр зустрічатиме весну психологічною драмою. Репертуар на березень

11 березня o 18:00 у форматі експериментального простору відбудеться прем'єра психологічної драми «Як боги впадуть, то безпечно не буде» (Сельма Дімітрієвіч, /Велика Британія/) у постановці Вікторії Філончук.
Право на постановку цієї п’єси Чернігівський театр здобув, потрапивши у десятку переможців конкурсного проекту «Taking the Stage», запровадженого Британською Радою в Україні для молодих українських режисерів, участь в якому взяли понад 40 претендентів.

П’єса англійського драматурга Сельми Дімітрієвіч про усвідомлення того, що наші батьки – люди неідеальні – в якийсь момент (котрий настане швидше, ніж ми думаємо) зникнуть із нашого життя. Це щире та дещо гротескне зображення стосунків матері та її дорослої дочки, яке розгортається від чесних, відвертих розмов про повсякденність до істини їхніх непростих стосунків. Психологізм драми полягає у раптовій зміні в якийсь момент обставини дії, що несподівано відкриває ніжність, яка може міститися в рутинних вчинках і словесних кліше. Це розмова тривалістю в життя, сконцентрована в одній годині.


Довідки за тел: (0462) 675-280; каса: (0462) 77-44-80 (з 11:00 до 19:00, окрім понеділка).

У репертуарі можливі зміни. Слідкуйте у соцмережах
https://www.facebook.com/ChernihivTheatre/ та
https://vk.com/ChernihivTheatre 

Комментариев нет:

Отправить комментарий