четверг, 9 февраля 2017 г.

Чернігівська громада каже музею «ТАК»

Минулого тижня «Відомості» розпочали опитування, щоб з’ясувати думку чернігівців про ймовірне створення музею міста.

Нашій аудиторій ми поставили такі питання:


  • «Чи підтримуєте Ви ідею створення музею міста?»;
  • «Чи відвідували б Ви такий музей, якби він уже був створений у Чернігові?»
  • «Чи погоджуєтесь Ви із позицією міського голови, що музей варто розмістити за адресою: вул. Музейна (колишня Горького), 8 (приміщення поштової станції на Валу)?».


Крім цього, респонденти могли запропонувати власні концепції майбутнього музею, а також зазначити, чим би вони могли та хотіли допомогти.

За результатами дослідження виявилося, що подібна ініціатива до вподоби містянам та має схвальну думку. Проте в багатьох виникають питання, чи є в бюджеті кошти на реалізацію подібного проекту та чи не краще використати їх на вирішення нагальних проблем, що поза сферою культури. Ідею локації майбутнього музею на Валу схвалили всі респонденти.
Чернігівці готові допомогти реалізації ініціативи спогадами та порадами. Навіть були пропозиції надати інформаційну підтримку в соцмережах та всіляко рекламувати за допомогою «сарафанного радіо».

Конкретних концептуальних рішень не надійшло. Проте опитувані звертають увагу на музей школи № 4, експонати якого можна було б виставляти в міському музеї.

Зате з «Відомостями» поділилися оригінальною ідеєю «Музейного НЕформату». Анатолій Кульченко пропонує започаткувати вечірні екскурсії не історичною частиною міста (околиці, промислова зона).

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий