среда, 25 января 2017 г.

Наодинці з хворобою: хворі на цукровий діабет мають самі вирішувати свої проблеми

Наша читачка звернулася до редакції зі своєю проблемою. Пані Валентина хворіє на цукровий діабет. Щомісяця вона відвідує лікарню, де їй виписують рецепт, що дає право безкоштовно отримати відповідні ліки. Однак дістати свої медикаменти жінка не може з грудня.

В аптеці біля Красного мосту («Сальвія») їх або немає, або швидко розбирають. Пані Валентина відвідувала аптеку мало не щодня — ліків не було. Пропустила один день — і виявилося, що до 12-ї години медикаменти вже роздали.

В управлінні охорони здоров’я Чернігівської міськради ситуації не здивувалися. Заступник начальника управління Ольга Малець розповіла «Відомостям», що повністю забезпечити хворих на цукровий діабет неможливо — не вистачає фінансування. Те, що є, може покрити лише 10% потреби. Крім того, пані Ольга зазначила, що випадки «неотримання» медикаментів непоодинокі, а кожну конкретну ситуацію потрібно обговорити зі спеціалістом апарату управління охорони здоров’я. Справа в тому, що препарату може не бути в наявності взагалі або є якісь зміни в його вартості. Звернутися за консультацією до представників міського управління охорони здоров’я можна за номером телефону: 660-817.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий